Juleshow 2022

317964978_5925654034121305_7384553728670830666_n.jpg
317964978_5925654034121305_7384553728670830666_n.jpg

Aalesunds Turnforening inviterer til årets juleshow i Fagerlihallen søndag 11. desember.
Her får alle gymnastene i klubben vist noe av det de har trent på det siste året.
100kr per voksen
Gratis for alle barn
Her blir det god underholdning, kiosk, «katta-i-sekken» og salg av turnutstyr.
Ta turen da vel🎅🏻

PROGRAM SHOW 1 (11.30 - 13.30)


 Kiosken åpner 11.15, oppmøte for gymnaster 11.00

 

1. Gymlek 3 – 4 år 

2. RG Solveig Tømmerdal, jr - Ring

3. RG perleparti Ellingsøy

4. SALTO og Turnskole 3.klasse gutter

5. RG mini mini tropp

6. RG Serine Olava Lervik Angvik, jr - Ball 

7. Turnskole 1-2 klasse

8. RG junior og senior 

PAUSE

9. RG minirekrutt/rekrutt showdans 

10. ATK dans

11. RG Hermine Mannseth Furnes, jr - Køller 

12. RG Jøril Odine Lervik Angvik, sr - Køller 

13. RG minirekrutt individuelt 

  • Maria og Karla - Frittstående 
  • Neah, Elisabeth og Marianna - Frittstående 
  • Mynte - Køller 
  • Emma og Kira - Frittstående 
  • Elisa og Luka - Frittstående 

14. ATM

15. RG Alice Madelen Otterlei, jr - Vimpel

16. ATK Apparat

17. RG junior og senior - Nisse 

18. BLIME- dansen og premieutdeling

PROGRAM JULEOPPVISNING

SHOW 2, 2022

Fagerlihallen

 

Forestilling 2, søndag 11. desember kl. 14.30 – 16.30

 

Kiosken åpner 14.00 i kjelleren, oppmøte for gymnastene er klokka 14.00

 

1. Gymlek 5-6 år 

2. RG  junior og senior

3. RG minirekrutt/rekrutt showdans 

4. SALTO og Turnskole 3. klasse gutter

5. RG Helena Sophie Hatlen, jr - Ring

6. RG Tina Havnegjerdet, jr - Ball

7. RG Thea Eidsaa Hungnes, sr - Ball 

8. Turnskole 3-4 klasse

 

PAUSE

 

9. ATK dans

10. RG Eira Ødegård, jr - Køller 

11. RG Isabell Skog, sr -  Vimpel 

12. RG perleparti Larsgården

13. Turnskole 3-6 klasse

14. RG skole Larsgården

15. ATM

16. RG minirekrutt individuelt 

  • Duo: Marianna og Elisabeth 
  • Thea og Anea - Køller 
  • Thea Marie og Sia - Frittstående 

17. ATK apparat

18. RG junior/Senior 

19. BLIME dansen og premieutdeling